• Návšteva 1. ročníka

• 11. 2. 2024
          • Naši predškoláci si vyskúšali ako sa sedí v školskej lavici, vyriešili prvácky pracovný list, počítali a spievali spolu s prvákmi.

Hurá, už sa tešíme do školy!

• Žiacky ples 08.02. 2024

• 10. 2. 2024
          • Ples žiakov bol mimoriadne úspešný. Triedy 8. ročníka pripravili skvelý a pestrý program, nič na ňom nechýbalo. Aj učitelia sa zúčastnili tohto večera a znova sme si vytiahli losy, aby sme zvolili kráľa a kráľovnú plesu. Občerstvenie bolo hojne zastúpené a zábava dosahovala vrchol v plnej sláve.

FOTKY + VIDEO (SD/HD/4K)

Ďakujeme triede 8.A a 8.B a samozrejme im triednym učiteľkám !

• Olympiáda finančnej gramotnosti

• 8. 2. 2024
          • Dňa 7.2. 2024 sa štvorčlenné družstvo ôsmakov a deviatakov v zložení Emily Matfiaková a Adam Jozefík z 8.A, Lenka Jušíková z 9.A a Timea Heržáková z 9.B zúčastnilo prvýkrát na Olympiáde finančnej gramotnosti pre žiakov ZŠ.

Olympiádu pripravila Obchodná akadémia v Starej Ľubovni. V konkurencii 13 družstiev zo základných škôl nášho okresu a okresu Kežmarok sme sa určite nestratili. Overili sme si svoje znalosti a vieme kde máme ešte rezervy. Test sa skladal z troch častí – ekonomické pojmy a znalosti o európske únii, výpočty úrokov, DPH a odborná angličtina.

Po súťaži sme si pozreli priestory obchodnej akadémie kde bol dnes Deň otvorených dverí.

Všetkým súťažiacim ďakujeme za ochotu a aktívnu účasť.

Ing. Maníková, VaKP

• KARNEVAL

• 7. 2. 2024

Pozor, pozor, práve dnes,

začína sa veľký ples.

Berte masky je tu bál,

fašiangový karneval.

Za oknami smiech a tanec,

fašiangový harmatanec.

Po tanci a divom bále,

šepkajú si masky v sále.

Že už skončil karneval,

ohlási nám novú jar!

• 13.2. 2024 - Pekáreň sv. Cyrila a Metoda

• 7. 2. 2024
          • Pozývame vás na sladké dobrodružstvo plné chutných zážitkov! Príďte ochutnať naše lahodné koláčiky a podporte tak dobrú vec - rekonštrukciu školskej kaplnky. Vaša účasť pri kúpe koláčika nielenže osladi náš deň, ale aj prispieva k vytvoreniu príjemného prostredia pre budúce generácie.

Tešíme sa na vás!

• DEŇ BEZPEČNÉHO INTERNETU

• 6. 2. 2024
          • Vrámci prevencie boja proti patologickým javom sa dnes a celý týždeň na hodinách informatiky venujeme téme bezpečného internetu. Zameriavame sa na riziká sociálnych sietí a hlavne téme kyberšikanovania.

Ing. Maníková, VaKP

• Reprezentačný ples 8.A a 8.B 2024

• 1. 2. 2024
          • Milí žiaci a učitelia,

srdečne vás pozývame na nezabudnuteľný večer plný elegancie a tanca - Ples "Malý kúsok Paríža". Tento večer nás zavedie do sveta romantiky a nádhernej atmosféry Paríža, pričom sa budeme baviť a tancovať aspoň do polnoci ... :)

8.2. 2024 o 17:00 hod. v školskej jedálni.

Tešíme sa na TEBA !

• Ďakujeme

• 25. 1. 2024
          • všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom, svojím umom, telentom a ochotou pomohli pri realizácii plesu.

Ďakujeme štedrým darcom, ktorí prispeli cenou do tomboly, kúpou tombolových lístkov, finančným darom na našu kaplnku a aulu. Výťažok z 20. benefičného plesu je 2718,43 eur.

Ďakujem všetkým, ktorí s nami plesali. Je to pre nás vzácne.

• Olympiáda v nemeckom jazyku

• 24. 1. 2024
          • Ema Gajdošová, žiačka 8.A triedy, úspešne reprezentovala našu školu.

V súťaži okresného kola dosiahla 1. miesto.

Ďakujeme a srdečne jej blahoželáme. Tešíme sa na KRAJ!